O nás

Logo 2

Zakázková výroba nábytku a vybavení interiérů, exteriéry, výstavní expozice

Společnost Great Interiors s.r.o. sídlí v obci Tvarožná, která se nachází 14 km od centra Brna, cca 200m od motorestu Rohlenka, tudíž hned u dálnice D1. Naše firma působí po celé České republice a pomáhá realizovat Vaše představy, specializujeme se na zakázkovou výrobu nábytku pro interiéry, exteriéry a výrobu výstavních expozic.

Great Interiors nabízí  komplexní služby při zařizování interiérů pro Váš domov i kancelář. Náš designer, na základě Vašich představ a požadavků, vypracuje návrh a vizualizaci, kterou následně zrealizujeme k Vaší spokojenosti. A nemusí zůstat pouze u nábytku, zkoordinujeme pro Vás celou rekonstrukci nebo vybavení Vašeho interiéru.  Dále  nabízíme  zařízení exteriérů, v nabídce Great Interiors naleznete doplňky do Vašich zahrad, pomůžeme Vám s vybavením pro Vaši terasu nebo balkon. V neposlední řadě realizujeme expozice a výstavní stánky, přímo pro firmy nebo agentury. Výstavní stánek můžeme jen vyrobit, ale také zajišťujeme jeho montáž, následnou demontáž a likvidaci.

Více se dozvíte v záložce Služby.

 Momentálně pracujeme na rozšíření naší působnosti o dřevostavby rodinných domů, abychom Vám mohli poskytnout kompletní servis – projekt, stavbu a následné vybavení interiéru a exteriéru Vašeho rodinného domu. Spolupracujeme také s hypotečními specialisty, kteří Vám mohou pomoci se získáním prostředků na realizaci domu dle Vašich představ.

Nebojte se nás oslovit i s nevšedními požadavky, pokud to bude možné, rádi je pro Vás zrealizujeme!

Neváhejte nás kontaktovat. Na spolupráci se těší tým Great Interiors.

Share